YENİ KAYIT.COM
Sıkça Sorulan Sorular
Yeni Kayıt Avona Üyelik
Avona Üyelik

Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenler, Ekonomik açıdan daha rahat olmak isteyenler, Ek iş arayanlar, Üniversite eğitim masraflarımı karşılamak için ne yapmalıyım diye düşünen öğrenciler ve sosyal çevremi genişleterek para kazanmak isteyenler için yapılacak en güzel işlerden biri Avon'a üye olmaktır. Avon'a üye olarak  sıfır sermaye ile ek kazanç imkanına sahip olabilir,Avon üyeliği sayesinde sosyal çevrenizi genişleterek aktifleşir, esnek çalışma saatleriyle kendinize bir iş kurma olanağı sağlarsınız.Tek yapmanız gereken internet sitesinden Ücretsiz Avon Üyelik Formundaki bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız.Avon üyelik başvurunuz onaylandıktan sonra avon temsilci numaranız ve şifreniz ile kendi işinizin patronu olarak avon ürünlerini pazarlamaya başlayabilirsiniz.
 
Avon  yıl içinde 13 adet kampanya ile ürünlerini tüketicisine sunmak için 1000’in üzerinde ürünün yer aldığı avon kataloğunu görücüye çıkarır. Avona üye olanlar bu ürünleri katalog fiyatı üzerinden %50’e varan  indirimlerle temsilci fiyatı üzerinden  alarak sipariş aldıkları müşterilerine ulaştırırlar.Avona üye olmak istiyorum ve kullanacağım ürünleri katalog fiyatı üzerinden değil de % 50’e varan  indirimlerle temsilci fiyatı üzerinden almak istiyorum düşüncesiyle avona üye olan bir çok temsilcimiz daha sonra kendi ekibini kurarak tahmin bile edemiyecekleri yüksek kazançlara ulaşmışlardır.
 
Avona üyelikle kendi işinizin patronu olun.Sizde bizim 20 yıllık avon tecrübesiyle büyüyen ekibimize katılarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.
 
Avona üyelik için Avon Temsilci Kayıt Formunu eksiksiz doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçerek büyüyen ekibimizin bir parçası yapmak için size gerekli bilgileri vereceklerdir.