YENİ KAYIT.COM
Sıkça Sorulan Sorular
Yeni Kayıt Avona Üye Olmak
Avona Üye Olmak

Türkiye'de milyonlarca müşterisi bulunan dünyanın en büyük "doğrudan satış" organizasyonu ile kazanabilirsin. Üstelik Avona Üye Olmak tamamen ücretsiz.
 
Sadece birkaç dakikalık üyelik işlemi ile ürünlerinizi indirimli satın alabilir, %50'e varan kar ile satabilir ve yeni başlayan üyelere özel gönderdiğimiz birbirinden çekici hoşgeldin hediyelerini sende kazanabilirsin! Avona Üye Olarak geleceğiniz için önemli bir adım atmış olursunuz.
 
Temsilci programı satış hedefinizi tutturduğunuzda size özel sunulan hediyelerden kazanabilir ya da kazancınızı AVONPARA ile Hepsiburada'da harcayabilirsiniz. Herhangi bir nedenle siz ya da müşterinizin memnun kalmadığı bir ürünü 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz
 
Avon, 130 yıldır süregelen geniş ürün pörtföyü, hizmet kalitesi ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile kadınların hayatlarını güzelleştirmeyle kalmayıp, 6.000.000 Avon temsilcisine kazanç sağlama ve kendi işine sahip olma fırsatı sunmaktadır. Avona Üye Olmak için Avon üyelik formunu doldurmanınz yeterlidir. Avon temsilci kaydınız yapıldıktan sonra ilk kataloğunuz ücretsiz gönderilecektir.