YENİ KAYIT.COM
Sıkça Sorulan Sorular
Yeni Kayıt Avon Üyelik
Avon Üyelik

Avon üyelik tek yapmanız gereken ücretsiz avon üyelik  başvuru formunu doldurmaktır. Kazanmaya başlamak için ilk siparişinizi vermek yeterli olacaktır. Avon üyelik oldukça kolay ve herkesin anında ulaşabileceği sektör. Sizde evde, işte, dışarda veya günlerde avon sayesinde gelir elde etmek istiyorsanız anında üyeliğinizi gerçekleştirin. Üyelik sonrasında ekip arkadaşlarımız ile iletişim halinde olmanız halinde çok hızlı bir şekilde kariyer atlayabilirsiniz. En kısa sürede kazanç sağlayabileceğiniz ve en çok bilinen sektör içinde yer almak için zaman kaybetmeden sizde avon ailesine mutlaka katılın.
 
Hayatınızı nasıl yaşamak istediğinize kendiniz karar verin. Evinizde esnek çalışma saatleriyle başka insanların emirleri olmadan kendi işinin patronu olmak istemezmisiniz ? İşte kendi işinin patronu olarak kazanç elde etmek istiyorsanız eğer avon üyelik olmak tam size göre. Avona üye ol, kazanmaya ve başkalarına da kazandırmaya başla. Üyelik işlemleri için üstelik hiçbir ücret ödemenize gerek kalmaz.
 
Öncelikle ücretsiz başvuru formunu doldurmalısınız. Başvuru işleminiz tamamlandıktan sonra küçük çapta kendi işinizi kurmuş olursunuz. Bundan sonra alacağınız her üründen %33’e varan oranlarda indirim kazanarak herhangi bir satış yapmadan sadece kendi aldıklarından bile kazanç sağlamış olacaksınız. Etrafınızdaki kişiler sizi görüp onlarda avona üye olmak istediklerinde kendi ekibinizi kurmaya ve kazanmaya başlarsınız. Avona yaptığınız her üye sadesinde sizin de kazancınızla birlikte işinizde büyümüş olur. Üstelik işinizde yükselmek için uzun yıllar ve çok fazla uğraşa gerek kalmadan gerçekleştirmeniz bu işin en büyük avantajlarından biridir.